O Firmie

BS Alternatory Rozruszniki – Części samochodowe – Białystok

Firma BS Alternatory Rozruszniki z Białegostoku istnieje na rynku od 2009 r. i od tego czasu nieustannie się rozwija. Sprzedajemy części samochodowe zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Staramy się zachować jak najwyższą jakość świadczonych usług, bo wiemy, że jest to niezwykle istotne w naszej branży. Dlatego dbamy o każdy najmniejszy detal swojej działalności.

Współpracujemy między innymi z: Bosch, Valeo, Motorcraft, HC Cargo, Magneti Marelli, Denso, Mitsubishi, Hitachi, Magneton, Unipoint, Centra Elmot, Iskra – (jedyni w województwie podlaskim).

Wśród oferowanych przez nas części znalazły się takie elementy jak alternator czy rozrusznik. Bosch, Hitachi, Centra – to tylko niektóre z firm, od jakich sprowadzamy produkty. Współpracując ze znanymi i cenionymi markami mamy pewność, że dostarczamy Klientom doskonałe sprzęty na miarę ich oczekiwań.

Regeneracja alternatorów i rozruszników w naszej firmie dotyczy wszystkich rodzajów pojazdów. Oprócz tego sprzedajemy zajmujemy się również sprzedażą tych sprzętów, pozyskując je od najlepszych producentów. Nasza oferta obejmuje takie towary jak rozrusznik Bosch czy alternator Bosch oraz akumulatory innych marek.

Osoby zatrudnione w naszej firmie korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dlatego też realizacja zleceń od Klientów leży w rękach doświadczonych fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami.

Rynek części samochodowych, akumulatorów, alternatorów i rozruszników w Białymstoku jest nam dobrze znany. Dzięki temu możemy zaoferować Klientom konkurencyjne ceny. Naszymi partnerami do współpracy są wyłącznie sprawdzeni i rzetelni dostawcy, możemy więc zagwarantować, że wszystkie usługi zrealizujemy terminowo.

Cel, jaki zamierzamy realizować przez najbliższe lata, to nieustanny, dynamiczny rozwój firmy.

Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych kompleksowych usług i przyjaznej obsługi podczas ich realizacji.